Bugun...ANTGİAD, Girişimcilere Olağanüstü Bir Fırsat Sundu: Devlet Destekleri Paneli Gerçekleştirildi

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), girişimcilerin işlerini büyütmeleri ve rekabet güçlerini artırmaları için benzersiz bir fırsat sundu. “Devlet Destekleri Paneli” başlığı altında düzenlenen bu prestijli etkinlik, sektörlerinde uzman panelistlerin katılımıyla gerçekleşti.

facebook-paylas
Tarih: 21-05-2024 18:43

ANTGİAD, Girişimcilere Olağanüstü Bir Fırsat Sundu: Devlet Destekleri Paneli Gerçekleştirildi

Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), girişimcilerin işlerini büyütmeleri ve rekabet güçlerini artırmaları için benzersiz bir fırsat sundu. “Devlet Destekleri Paneli” başlığı altında düzenlenen bu prestijli etkinlik, sektörlerinde uzman panelistlerin katılımıyla gerçekleşti.
 
ANTGİAD Başkanı Ercan Yavaş’ın moderatörlüğünde, Double Tree By Hilton / Antalya otelinde gerçekleştirilen bu panel, katılımcılara interaktif bir Soru-Cevap formatında bilgi edinme imkânı sağladı.
 
Başkan Ercan Yavaş, etkinlikte yaptığı açılış konuşmasında “İşletmenizin rekabet gücünü artırmak, büyüme potansiyelinizi maksimize etmek ve yeni fırsatlar yakalamak için buradayız,” diyerek ANTGİAD üyelerini ve tüm girişimcileri bu önemli etkinliğe katıldıkları için tebrik etti. Yavaş, bu panelin girişimcilerin iş dünyasında daha güçlü bir konuma gelmeleri için büyük bir fırsat olduğunu vurguladı.
 
UZMAN PANELİSTLER BİR ARAYA GELDİ 
 
Son yılların en önemli sektörel buluşmalarından biri olarak değerlendirilen Devlet Destekleri Paneli’ne, çeşitli alanlarda bilgi vermek üzere ilgili bakanlık, kurum ve kuruluşlardan uzman temsilciler katıldı. Panelde sunulan konular ve katılan uzmanlar şunlardı:
 
Tarım Destekleri: Prof. Dr. Süleyman Gülcü, Isparta İl Koordinatörü, TKDK - Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
İstihdam Destekleri: Lütfü Güleç, Antalya İl Müdürü, İŞKUR – Çalışma ve İş Kurumu
Sanayi ve Turizm Destekleri: Volkan Güler, Genel Sekreter, BAKA - Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı
KOBİ ve ARGE Destekleri: Dr. İbrahim Uğur Erkış, Antalya İl Müdürü, KOSGEB – Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme İdaresi Başkanlığı
İhracat Destekleri: Ümit Sezer, Genel Sekreter, BAİB - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği
 
Her biri kendi alanında uzman olan bu değerli isimler, katılımcılara devlet destekleri hakkında kapsamlı bilgiler sundu ve iş dünyasında devlet desteklerini kullanarak daha katma değerli işletmeleri nasıl inşa edeceklerini anlattı. Etkinlik boyunca katılımcılar, merak ettikleri soruları yönelterek, doğrudan uzmanlardan yanıt alma fırsatına sahip oldular.
 
BÜYÜK BİR BULUŞMA: GİRİŞİMCİLER İÇİN ALTIN FIRSAT
 
ANTGİAD tarafından düzenlenen bu etkinlik, girişimcilerin iş dünyasındaki en son gelişmeleri takip etmeleri, devlet desteklerinden nasıl faydalanabileceklerini öğrenmeleri ve işlerini daha ileriye taşımaları için büyük bir fırsat sundu. Bu tür etkinlikler, girişimcilere yol gösterici olmasının yanı sıra, onların iş ağlarını genişletmeleri ve yeni işbirlikleri kurmaları için de önemli bir platform sağladı.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI