Bugun...Vodafone Red Academy Podcast yayında

Vodafone, dijital iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledi. Kurumsal akademi dünyasında bir ilk olan Vodafone Red Academy Podcast yayına başladı. Teknoloji, Agile çalışma yöntemi ve sosyal beceriler gibi konularda en güncel bilgi ve trendlerin paylaşılacağı Vodafone Red Academy Podcast kanalına Podfresh Podcast Ağı üzerinden erişilebiliyor.

facebook-paylas
Tarih: 19-01-2021 17:15

Vodafone Red Academy Podcast yayında

VODAFONE, KURUMSAL AKADEMİ DÜNYASININ İLK PODCAST YAYININA İMZA ATTI

Vodafone, dijital iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledi. Kurumsal akademi dünyasında bir ilk olan Vodafone Red Academy Podcast yayına başladı. Teknoloji, Agile çalışma yöntemi ve sosyal beceriler gibi konularda en güncel bilgi ve trendlerin paylaşılacağı Vodafone Red Academy Podcast kanalına Podfresh Podcast Ağı üzerinden erişilebiliyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ekosistemiyle iletişim kurmak için kullandığı dijital kanallara podcast yayınlarını da ekledi. Yeni Vodafone Red Academy Podcast kanalıyla kurumsal akademi dünyasında bir ilke imza atan Vodafone, Türkiye’nin en geniş podcast ağı Podfresh üzerinden gerçekleştireceği yayınlarla, profesyonel iş dünyasına teknoloji, Agile çalışma yöntemi ve sosyal beceriler gibi konularda en güncel bilgi ve trendleri aktarmayı hedefliyor. Vodafone Red Academy eğitmenlerinin yanı sıra konusunda uzman kişi ve danışmanların da konuk edileceği Vodafone Red Academy Podcast yayınları 20-30 dakikalık kısa sohbetlerden oluşuyor.

Son dönemde karşılıklı kahve sohbetlerinin yerini en çok dolduran araçlardan birinin podcast’ler olduğuna dikkat çeken Vodafone Türkiye Yetenek Stratejisi ve Gelişimi Direktörü Sevil Kayaş Yılmaz, şunları söyledi:
    
“Sabah yürüyüşlerinde, koşu bandında, mutfakta veya dinlenme aralarında bağlantıda, güncel ve canlı kalmak için kendimizi geliştirecek, samimi, ilgi alanlarımıza uygun içerik ve seslere kulak veriyoruz. Gelişim, bilgiye erişim, deneyimden faydalanma ve sinerjinin önem kazandığı bir dönemde, podcast yayınları yeni, dinamik ve popüler bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Vodafone olarak, kurumsal akademi dünyasında bir ilk olan Vodafone Red Academy Podcast kanalımızla, kurumsal ve kişisel gelişim alanında bir kamusal değer yaratmayı hedefliyoruz. Kurum olarak bildiklerimizi, denediklerimizi ve başardıklarımızı sadece eğitimlerimize katılanlarla değil tüm profesyonellerle paylaşmak, onlara gelecekten haber vermek istiyoruz. Podcast yayınlarımızla, Red Academy’nin sunduğu reçeteleri ulaşılabilir ve açık bir platformda ekosistemimize ulaştıracağız. Vodafone olarak, ekosistemimizin gelişimine katkı sunmaya ve onlarla birlikte büyümeye devam edeceğiz.”  

 

Apple, Spotify ve Google Podcast’te

Vodafone Red Academy Podcast kanalında dinleyicilere teknolojinin mevcut ve gelecekteki konumu, tüm boyutlarıyla Agile çalışma yöntemi, duygusal zekâ temelli beceriler, iletişim, liderlik, psikolojik dayanıklılık, mindfulness ve kurumsal wellbeing gibi pek çok konuda bilgi verilecek. Vodafone Red Academy’nin podcast yayınları Apple, Spotify, Google Podcast ve diğer tüm podcast platformları üzerinden dinlenebilecek.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SEKTÖREL Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS

Maske, mesafe, hijyen kurallarına uyuyor musunuz?


ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARA
HABER ARŞİVİ
SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI