Bugun...“İyi Oluş Günlüğü” Destek Yayınları etiketiyle tüm kitabevlerinde…

KİK Wellbeing; okumak, düşünmek, dağıtmak, toplamak, uzaklaşmak, yakınlaşmak, umutlanmak ve hayal etmek isteyen herkes içindir.

facebook-paylas
Tarih: 29-12-2023 14:51

“İyi Oluş Günlüğü” Destek Yayınları etiketiyle tüm kitabevlerinde…

Peki sen değişimle dans etme fikrine ne diyorsun?

KİK Wellbeing; okumak, düşünmek, dağıtmak, toplamak, uzaklaşmak, yakınlaşmak, umutlanmak ve hayal etmek isteyen herkes içindir.

Yazar Ceren Onurlu, insanlara daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu hatırlatarak, hayat kalitelerini bütünsel olarak artırmak için ihtiyaç duydukları bilgiyi ve ilhamı sağlamayı amaçladığı kitabında; ihtiyaçlarınızı fark etme, duygularınızı tanıma, iyi ilişkiler sürdürme, bedeninizi dinleme ve ona iyi bakma yolculuğunuzda yanınızda olacak bir rehber sunuyor.

İyi Oluş Günlüğü okura, konfor alanından çıkmayı, değişime direnç göstermeden mümkün olduğunca akışta kalmanın yollarını anlatıyor.

“İyi Oluş Günlüğü” Destek Yayınları etiketiyle tüm kitabevlerinde…

Peki sen değişimle dans etme fikrine ne diyorsun?

 

 

Arka Kapak Yazısı:

 

Bu günlük; baştan başlayanlara, yarım kalanlara, adım atmaya mecali olmayanlara, yalnız yürümekten korkanlara, ilerlemek için sebep arayanlara ait.

Bu günlük; kaynaklarını keşfedebilmen, kendini besleyebilmen, her koşulda çiçek açabilmen için sana yardımcı olacak. Ne zaman ihtiyaç duyarsan yanında duracak. Kaybolduğunda yoluna ışık tutacak. Daha iyi bir yaşam için çıktığın yolda, sana eşlik edecek.

Herkes varmış da sen yokmuşsun, herkes tammış da sen yarımmışsın, herkes yolu biliyormuş da sen kaybolmuşsun gibi hissettiğinde, yalnız olmadığını fısıldayıp kalbine konacak.

 

Yazar Hakkında:

 

Lisans eğitimini İngilizce Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlayan Ceren Onurlu, mezun olduktan sonra kurumsal firmalarda çalışma hayatına başladı. Bütünsel iyilik haline olan tutkusuyla, geniş kitlelere iyi yaşam yolculuğunda ilham olmak istedi. 2018 yılında, alanında uzman kişilerin wellbeing dünyasındaki bilgi ve deneyimlerini paylaştığı KİK Wellbeing platformunu kurdu.

 

Eser Adı: İyi Oluş Günlüğü

Yazar Adı: Ceren Onurlu

Türü: Kişisel Gelişim

Fiyatı: 320 TL

Sayfa Sayısı: 280FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Kitap Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI