Bugun...Gençlerle Beraberiz Projesi Kapsamında Akdeniz Üniversitesinde stant açıldı

İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince yürütülmekte olan “Gençlerle Beraberiz” projesi kapsamında Akdeniz Üniversitesi içerisinde 2 farklı noktada kurulan stantları 3 günde toplamda 7 Bin 254 kişi ziyaret etti.

facebook-paylas
Tarih: 15-10-2023 18:33

Gençlerle Beraberiz Projesi Kapsamında Akdeniz Üniversitesinde stant açıldı

İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince yürütülmekte olan “Gençlerle Beraberiz” projesi kapsamında Akdeniz Üniversitesi içerisinde 2 farklı noktada kurulan stantları 3 günde toplamda 7 Bin 254 kişi ziyaret etti.

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şöyle denildi:
"İl Emniyet Müdürlüğümüz birimlerince yürütülmekte olan “Gençlerle Beraberiz” projesi kapsamında 2023-2024 Akademik Takvim Yılında, Akdeniz Üniversitesini kazanarak diğer illerden üniversite eğitimine başlamak üzere ilimize gelen öğrencilerin, “Şehrimizde kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak, üniversite hayatlarında karşılaşabilecekleri sorunları suistimal etmeye çalışan kanuna aykırı oluşumlara karşı korumak, suç odaklarının sıklıkla istismar ettikleri burs sistemi, konaklama, barınma ve yurt ihtiyaçlarının karşılanması hakkında doğru ve etkin bir şekilde bilgilendirme yaparak örgüt propagandalarını etkisiz hale getirmek, siber suçlar, uyuşturucu maddelerin zararları ve UYUMA aplikasyonu” hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla; Terörle Mücadele, Güvenlik, Narkotik Suçlarla Mücadele, Siber Suçlarla Mücadele ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüklerimizce kampüs içerisinde 02-13 Ekim 2023 tarihleri arasında sürecek olan “EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE” stantları açılmıştır.

Akdeniz ünviversitesi içerisinde 2 farklı noktada kurulan Stantlarımızı 3 günde toplamda 7 Bin 254 kişi ziyaret etmiştir. Stantlarımızda öğrencilerle birebir iletişim kurularak bilgilendirme içerikli broşür ve hediyeler verilmiştir.

Stantlarımızı ziyaret eden öğrenci ve veliler, güler yüzlü personeliyle Emniyet Teşkilatının yanlarında olduklarını bir kez daha hissettiklerini, özellikle velilerin ilimizde bıraktıkları çocukları nezdinde artık herhangi bir kaygılarının olmadığı şeklinde memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ASAYİS/EMNİYET Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI