Bugun...Etkileyici Bir Yapıt: Düş ve Gerçek Arasında "Çareli Çaresiz Çizgiler"

Edebiyat dünyasına sarsıcı bir soluk getiren Emel Ercan, şiir ve metaforlarla dolu yeni kitabı "Çareli Çaresiz Çizgiler" ile okuyucuları büyülemeye hazırlanıyor. Emel Ercan, sert ve asi bir seslenişle gerçek hayatın yansımalarını "Çareli Çaresiz Çizgiler" adlı şiir kitabı ile buluşturuyor.

facebook-paylas
Tarih: 17-09-2023 18:46

Etkileyici Bir Yapıt: Düş ve Gerçek Arasında

Asi seslenişler, şiirlerde yankılanıyor.

Edebiyat dünyasına sarsıcı bir soluk getiren Emel Ercan, şiir  ve metaforlarla dolu yeni kitabı "Çareli Çaresiz Çizgiler" ile okuyucuları büyülemeye hazırlanıyor. Emel Ercan, sert ve asi bir seslenişle gerçek hayatın yansımalarını "Çareli Çaresiz Çizgiler" adlı şiir kitabı ile buluşturuyor.

Düş ve gerçek arasındaki teması ile dikkatleri üzerine çeken “Çareli Çaresiz Çizgiler" kitabı, yüreklere dokunan satırları ve çarpıcı anlatımıyla, okuyucuları duygusal bir yolculuğa çıkaracak. Emel Ercan’ın sözü ve kalemi, hayatın karmaşasını, aşkın gücünü ve umudun kıyısındaki serüveni sayfalara döküyor.

Kitap, hayatın gerçekleriyle yüzleşen bir ruhun savaşçı yolculuğunu anlatırken, aynı zamanda hayal gücünün uçsuz bucaksız dünyasına da kapı açıyor. Okuyucular, kelimelerin sihirli iç dünyasında kaybolacak, duygu ve düşüncelerin kesişiminde derin bir içsel yolculuğa çıkacaklar.

İçten bir dille yüreklere dokunan Çareli Çaresiz Çizgiler kitabı, okuyucuları duygu fırtınalarına sürükleyecek ve onlara umut dolu bir bakış açısı sunacak. Hayatın karmaşıklığını anlatan çarpıcı metaforlar ve akılcı bir dil kullanımıyla zihinleri harekete geçirecek.  

Emel Ercan, bu eseri ile edebiyat dünyasına merhaba derken, kendine özgü kalemi, güçlü duruşu ve kalıcı değer anlayışı ile sanatseverlerle buluşacak.  "Çareli Çaresiz Çizgiler" kitabı yakın zamanda tüm kitapevlerinde ve çeviri içi platformlarda satışa sunulacak.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Kitap Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI