Bugun...Ders Çalışmayı Eğlenceli Hale Getiren Uygulama: SınavBoard Artık Ücretsiz!

Türkiye’nin ilk ve tek oyunlaştırma metodu ile geliştirilen sınavlara hazırlık uygulaması SınavBoard, ülkece zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde sınava hazırlanan öğrencilere katkı sağlamak amacıyla günlük ücretsiz soru çözüm sınırını kaldırarak uygulamayı artık tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaya başladı.

facebook-paylas
Tarih: 15-03-2023 18:35

Ders Çalışmayı Eğlenceli Hale Getiren Uygulama: SınavBoard Artık Ücretsiz!

Türkiye’nin ilk ve tek oyunlaştırma metodu ile geliştirilen sınavlara hazırlık uygulaması SınavBoard,  ülkece zor bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde sınava hazırlanan öğrencilere katkı sağlamak amacıyla günlük ücretsiz soru çözüm sınırını kaldırarak uygulamayı artık tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Eğitim tabanlı bir oyun uygulaması olan SınavBoard, kendini sürekli olarak güncelleyen işlevsel ara yüzü ile öğrencileri sınavlara stresten uzak ve eğlenceli bir şekilde hazırlamayı hedefliyor. Sınavboard birçok farklı yayınevinden alınmış sorularla oluşturduğu 350.000 soruluk havuzu ve 250.000’den fazla soru çözümü videosu sunmasının yanı sıra, deneme sınavı, sınav koçu, takım kurma ve seviye takibi yapabilme gibi özellikleri de öğrencilere sunuyor. Soruların kullanıcının seviyesine göre değiştiği SınavBoard uygulaması bilgilerin sürekli canlı kalmasını ve öğrencinin tüm soru tiplerine hâkim olmasını sağlıyor.


Özel deneme sınavlarına ücretsiz erişim
Sınavboard uygulaması almış olduğu yeni kararla günlük ücretsiz soru çözüm sınırını kaldırarak uygulamayı artık tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaya başladı. Öğrenciler Sınavboard uygulamasıyla Türkiye Genelinde yapılan Liselere Geçiş Sistemi ( LGS), Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT) için özel olarak hazırlanan deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılım sağlayacak. Uygulamayı indiren öğrenciler aynı zamanda uygulama içerisinde yer alan dijital soru bankasındaki yüz binlerce soruluk havuzdan eğitim gördüğü tüm derslerden soru çözebilecek.


Sınavboard ile sınava hazırlık stresten uzak ve eğlenceli
Sınav kaygısını azaltarak, öğrencinin sınava hazırlanma sürecini stresten uzak, eğlenerek geçirmesini sağlayan Sınavboard sunduğu sınav koçu ve yapay zeka özellikleriyle sınav analizi, günlük çalışma planı hazırlama gibi rehberlik hizmeti de sağlıyor. Kullanıcılar uygulamanın sunduğu bu hizmet ile hedeflerini belirleyerek zaman içerisindeki ilerleme durumlarını takip edebiliyor. Uygulama aynı zamanda kullanıcının kendi istatistiklerini görmelerini sağlayarak, öğrencinin kendini kontrol etmesine ve geliştirmesi gereken ders veya konuları belirleyip buna uygun antrenman yapmasına da olanak sağlıyor.


1 yılda 1 milyon aktif kullanıcı
Türkiye’nin ilk ve tek oyunlaştırma metodu ile geliştirilen sınavlara hazırlık uygulaması SınavBoard öğrencilere daha iyi hizmet sağlayabilmek için uygulama havuzundaki soru sayısı ve kalitesini  arttırarak uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor. 2023 itibariyle 1 milyon aktif kullanıcıya hizmet sağlayan Sınavboard dünyada eğitim gören ve sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerin bu zorlu süreçlerinde aktif rol almayı hedefliyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EĞİTİM Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI