Bugun...CK Enerji Akdeniz Elektrik, kanser tedavisi gören çocuklara faturalarda yer açtı

FATURALARIN ÜZERİNDEKİ QR KOD İLE KAÇUV’A BAĞIŞ YAPILABİLECEK

facebook-paylas
Tarih: 03-12-2022 15:22

CK Enerji Akdeniz Elektrik, kanser tedavisi gören çocuklara faturalarda yer açtı

Kanser tedavisi gören çocuklara destek olmayı hedefleyen CK Enerji Akdeniz Elektrik faturalarında KAÇUV’un QR kodu ve mesajları için özel yer ayırdı. Bu iş birliği ile aboneler elektrik faturaları üzerindeki QR kodu okutarak KAÇUV’a bağış yapabilecek.

CK Enerji Akdeniz Elektrik, kanser tedavisi gören çocuklara destek olmak hedefiyle, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) ile ortak bir çalışma başlattı. Şirket, yardımseverlerin bağış yapmasını kolaylaştırmak amacıyla elektrik faturalarında KAÇUV’un QR kodu ve mesajları için özel bir yer ayırdı. Böylece yardımseverlere cep telefonları ile fatura üzerindeki QR kodu okutarak direkt bağış ekranına ulaşmasına imkân sağlandı.

CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Fahrettin Tunç, görevli tedarik şirketi olarak Antalya, Burdur ve Isparta’da 1,9 milyondan fazla aboneye hizmet verdiklerine işaret ederek, “Her ay faturalarla milyonlarca tüketicinin evine, işyerine ulaştığımızdan, bu bize yardımseverlik ruhunu daha geniş kitlelere ulaştırma imkânı da veriyor. CK Enerji olarak toplumsal fayda sağlayan sosyal sorumluluk projelerinin içinde yer almayı çok önemsiyor, bu yönde hizmet veren sivil toplum kuruluşları ile çalışmalara ağırlık veriyoruz. Bundan önce faturalarda bir başka sivil toplum kuruluşu olan LÖSEV’e yer vermiş ve geniş kitlelere ulaşmıştık. Şimdi de kanserli çocuklara umut olan KAÇUV ile yaptığımız bu işbirliği çerçevesinde vatandaşlarımız faturalar üzerindeki QR kodu okutarak 3 ay boyunca kolaylıkla bağış yapabilecek. Bunun yanı sıra yine faturalarımızda kanser hastalığı ile ilgili mesajlara da yer vererek bir farkındalık oluşturmaya çalışacağız” değerlendirmesinde bulundu.

 

KAÇUV: MİLYONLARCA İNSANA ULAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
CK Enerji Akdeniz Elektrik ile yapılan iş birliği ile daha çok yardımsevere ulaşacaklarını ifade eden KAÇUV Genel Müdür’ü Kübra Avtepe, “Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile Türkiye’den milyonlarca insana ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kanser tedavisi gören çocukların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarla; çocukluk çağına uygun koşullar yaratmaya çalışırken aile ve çocuklara yönelik psikolojik ve sosyal gereksinimlerin sağlanması konusunda çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. CK Enerji Akdeniz Elektrik ile yürüttüğümüz bu anlamlı iş birliği ile çok sayıda destekçiye ulaşıp çalışmalarımızı geniş bir kitleye ulaştırmak hedefi geleceğe dair umudumuzu büyütüyor” dedi.

 

ÇOCUKLARI TEDAVİ GÖREN AİLELER VE HEKİMLERİN BİR ARAYA GELMESİYLE KURULDU
2000 yılında çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerin bir araya gelmesi ile kurulan KAÇUV, çocukların tedavi süreçlerinde aileleri ile birlikte ücretsiz konaklayabilecekleri Aile Evleri ile hizmet vermekte. Hastanelerin çocuk hematoloji ve onkoloji servislerinde ve Aile Evleri’nde psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan yaşam kalitelerini artıracak etkinlikler ve projeler yürüten Vakıf’ın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Servisi’nde başlayan faaliyetleri halen İstanbul, İzmir, Bursa ve Zonguldak’ta toplam 12 hastanenin 14 servisinde sürdürülüyor.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

Koronavirüse yakalandınız mı?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI