Bugun...AESOB Başkanı Adlıhan Dere'den Ramazan Bayramı mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

facebook-paylas
Tarih: 11-04-2024 17:38

AESOB Başkanı Adlıhan Dere'den Ramazan Bayramı mesajı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere; On bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Bayramlar toplumumuzda gelenek ve göreneklerimizin en güzel şekilde yaşatıldığı, milli ve dini değerlerimizin korunduğu, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının en yoğun şekilde yaşandığı, kırılan kalplerin onarıldığı, dargınlıkların unutulduğu; dostluk, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ruhunun vücut bulduğu en müstesna günlerdir. Büyük – küçük, yaşlı- genç hepimizin büyük bir coşku ile kutladığı bu günler, tüm İslam Aleminde çok önemli bir yere sahiptir. AESOB olarak Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinliklerle esnaf ve sanatkarlarımızla bir araya geldik. Aynı sofranın etrafında buluşarak oruçlarımızı açtık, ekmeğimizi aşımızı paylaştık. Daha nice Ramazanlara yine hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde erişmek dileğiyle, Yüce Rabbim bu günlerin devamını nasip etsin. Ettiğimiz duaları, tuttuğumuz oruçları, kıldığımız namazları, yaptığımız ibadetleri kabul ve makbul eylesin İnşallah. Bu duygu ve düşüncelerle başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere, tüm hemşerilerimizin, Antalya’mızın, ülkemizin ve milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin
Ramazan Bayramı’nı kutluyor, herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu,
hayırlı bayramlar diliyorum.” Dedi.  Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI