Bugun...2022 Yılı AKTOB Turizm Raporu Yayınlandı

AKTOB Yönetim Kurulu, sektörün mevcut durum ve geleceğine yönelik çalışmalarını desteklecek AR&GE ve innovasyon çalışmalarını desteklemeyi sürdürüyor.

facebook-paylas
Tarih: 10-03-2023 18:56

2022 Yılı AKTOB Turizm Raporu Yayınlandı

AKTOB Yönetim Kurulu, sektörün mevcut durum ve geleceğine yönelik çalışmalarını desteklecek AR&GE ve innovasyon çalışmalarını desteklemeyi sürdürüyor.
 
AKTOB Yönetim Kurulu Bşk. Kaan KAVALOĞLU yayınlanan rapora ilişkin olarak; " Yayınlarımız sektörümüzün gündem ve gelişmeleri yakından takip etmesine olanak sağlamaktadır. Rekabet gücümüzü belirleyen dünya standartalarının üzerinde çok değerli ürünlerimiz , üstün hizmet kalitemiz var. Olağanüstü koşullara hazırlıklı deneyim ve akıl gücümüzün  de son yıllarda üst üste yaşanan küresel ve bölgesel krizlerde ne denli etkin olduğunu gösterdik.
 
Turizm kendini sürekli yenilemesi gereken dinamik bir sektör. Bu nedenle, rekabet ve sürdürülebilir kazanımlar için inovatif çalışmaları  tüm politikalarımızın merkezine koyduk. Özellikle raporlama çalışmalarımızla, kısa, orta ve  uzun vadeli analiz yapılabilir; bu sayede sektörümüz için  stratejik planlamalar geliştirip uygulanabilir.
 
Dünya, Türkiye ve Antalya'da neler olduğunu gösteren raporumuzun sektörel çalışmalara kaynak olmasını umuyoruz." dedi.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER TURİZM Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunuzu hangi adaya vereceksiniz?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI