Bugun...2. Olympos Resim Çalıştayı Olimpos'ta yapılıyor

Kumluca'da bu yıl 2.'si düzenlenen Resim Çalıştayı'na, 35 Resim Sanatçısı katıldı. Türkiye'nin değişik illerinden katılan sanatçılar, çalıştayda hem resim yapma ve hem de kaynaşma imkanı buldular.

facebook-paylas
Güncelleme: 12-05-2022 12:11:19 Tarih: 12-05-2022 11:55

2. Olympos Resim Çalıştayı Olimpos'ta yapılıyor

Kumluca'da bu yıl 2.'si düzenlenen Resim Çalıştayı'na, 35 Resim Sanatçısı katıldı. Türkiye'nin değişik illerinden  katılan sanatçılar, çalıştayda hem resim yapma ve hem de kaynaşma imkanı buldular.  Kumluca'da devam eden Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında oluşturulan Yörük Yerleşkesi'nde, vatandaşlar ve öğrencilerle buluşacak olan çalışma, Perşembe günü Saat=16:00'da gerçekleştirilecek. KUTSO'nun önderliğinde, İlçede görev yapan basın mensuplarıyla birlikte Olimpos'a giderek, yapılan çalışmayı yerinde inceleme fırsatını oluşturan KUTSO Başkanı Murat H. Günay, Meclis Başkanı Fahri Özen, KUTSO Yönetim Kurulu üyeleri, Demre ve Kaş Temsilcileriyle birlikte, dış ülkelerden de katılımın olduğu 35 ressamın bir araya gelmesiyle yapılan 2. Olympos Resim Çalıştayı'nı ziyaret etti. Yapılan eserler, Kumluca 23. Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında kurulan Yörük Yerleşkesinde, Perşembe günü Saat=16:00'da sergilenecek.
Sanata ve Sanatçıya her zaman değer verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini belirten KUTSO Başkanı Murat H. Günay, Resim - Müzik tarzındaki faaliyetleri destekleyeceklerini ve gelecek yıl bu çalıştayı, Kaş-Kınık yada Patara bölgesinde organize etmeyi düşündüklerini ifade ederek, tüm resim sanatçılarını temsilen , Resim Sanatçısı Şekip Oğuz'a katılım ve teşekkür belgesi takdim etti. Daha sonra, diğer sanatçılara da bu belgeler takdim edildi.
Mehmet ALPTEKİN/KUMLUCAEtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KUMLUCA Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunuzu hangi adaya vereceksiniz?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI