Bugun...

"kamu mallar��n�� talan etti���" İLE İLGİLİ HABERLER

Bakanlık Çıtır Çıtır Felsefe serisindeki 7 kitabı muzır ilan etti
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Küçükleri Muzır Neşriyattan Koruma Kurulunca, Çıtır Çıtır Felsefe serisinde yer alan ..
Vali Yazıcı Litvanya Büyükelçisi Degutis'i kabul etti
Vali Ersin Yazıcı, Litvanya Ankara Büyükelçisi Ricardas Degutis’i makamında kabul etti. Ziyarette, iki ülke arasındaki e..
Subaşı; “Meclisin önerge reddi kamu vicdanını rahatlatmıyor”
Subaşı: “Gençlerin intiharlar olayları adli ve idari olarak inceleniyor ama gençliğimiz sorunları mutlaka bilimsel olara..
Vali Yazıcı Antalya'nın altın çocuklarını tebrik etti
Vali Ersin Yazıcı Ulusal ve Uluslararası organizasyonlarda dereceye giren Antalyalı sporcularla, Antalya’nın Altın Çocuk..
Kaspersky raporuna göre 2021'de kamu sektöründeki tüm kritik vakaların üçte ikisi hedefli saldırılardan oluştu
Kaspersky’nin Managed Detection and Response (MDR) müşterilerine ait olayların analizine dayanan araştırması, kuruluşlar..
Kaybolan çocuğu bulan Jandarma ailesine teslim etti
Antalya ili, Manavgat İlçesi, Kumköy Turizm Bölgesinde kaybolan 5-6 yaşlarında ağlayan bir erkek çocuğu ailesine teslim ..
Sarı Melekler Rektör Özkan’ı ziyaret etti
Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde, hasta ve hasta yakınlarına yaptıkları iyilikler ve giydikleri sarı renkli önl..
Rektör Özkan BATEM'i ziyaret etti
BATEM’i ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Tarım Antalya ve ülkemizin geleceği. Ülkemizi ve Antalya'mızı tarı..
Kaspersky Araştırması, üçüncü parti otomotiv aplikasyonlarının önemli gizlilik riskleri taşıdığını tespit etti
Bağlantılı araçlara yönelik mobil uygulamalar, sürücülerin hayatını kolaylaştıran çeşitli özellikler sunuyor. Ancak bunl..
TÜSİAD Yönetim Kurulu Anıtkabir’i ziyaret etti
TÜSİAD Yönetim Kurulu Anıtkabir’i ziyaret etti. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan Anıtkabir Özel Defteri’ni imza..
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
YUKARI