Bugun...HDI Fibaemeklilik’ten Antalyaspor taraftarına özel bireysel emeklilik planı

Fraport TAV Antalyaspor ve HDI Fibaemeklilik, bireysel emeklilik alanında iş birliğine imza atarak ‘Antalyaspor Taraftarları Özel Emeklilik Planı’ hazırladı. Tasarruf kültürüne katkı sunmayı hedefleyen plan doğrultusunda, taraftarlar ayda 100 TL’den başlayan katkı payı ile giriş aidatı ödemeden sisteme dahil olabilecekler. Plan dahilinde Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başlatan taraftarlar, emekliliği için birikim yaparken, kulübüne de destek olabilecek.

facebook-paylas
Tarih: 24-03-2023 17:16

HDI Fibaemeklilik’ten Antalyaspor taraftarına özel bireysel emeklilik planı

Fraport TAV Antalyaspor ve HDI Fibaemeklilik, bireysel emeklilik alanında iş birliğine imza atarak ‘Antalyaspor Taraftarları Özel Emeklilik Planı’ hazırladı. Tasarruf kültürüne katkı sunmayı hedefleyen plan doğrultusunda, taraftarlar ayda 100 TL’den başlayan katkı payı ile giriş aidatı ödemeden sisteme dahil olabilecekler. Plan dahilinde Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) başlatan taraftarlar, emekliliği için birikim yaparken, kulübüne de destek olabilecek.


ÇOCUKLUKTAN EMEKLİLİĞE ANTALYASPOR SENİNLE
Ülkemizin yaşadığı deprem felaketi nedeniyle ertelenen, HDI Fibaemeklilik ve Antalyaspor'un bireysel emeklilik alanındaki "Antalyaspor Taraftarları Özel Emeklilik Planı” iş birliğinde imzalar atıldı. Taraftarlara güvenli bir tasarruf aracı sunulurken, kulübe de sürdürülebilir bir gelir kazandırmanın amaçlandığı özel emeklilik planında, sisteme dahil olanlar peşin giriş aidatı ödemeyecek. Yönetim gider kesintisinin de alınmayacağı projeden, taraftarlar aylık 100 TL’den başlayan katkı payı tutarları ile faydalanacak. 18 yaş altı taraftarın da faydalanacağı ve “Çocukluktan Emekliliğe Antalyaspor Seninle” sloganıyla hayata geçirilen projede, satışlar Mutlan Erdem Sigorta Acenteliği ve Fibabanka şubeleri aracılığıyla yapılacak.


ALANLARININ İKİ GÜÇLÜ MARKASI BİR ARAYA GELDİ
Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Aziz Çetin, depremler ve sonrasında yaşanan sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileyerek başladığı sözlerine; “Alanlarının iki güçlü markası bir araya geldi. Her bir detay üzerinde titizlikle durarak, iki tarafın da içine sinen özel bir projeye imza attık. HDI Fibaemeklilik ile ilk adımlarını birlikte attığımız bu değerli projenin Antalyaspor A.Ş. Başkanı Sabri Gülel’in de desteğiyle kararlılıkla süreceğine inanıyorum. Uzun vadede kulübümüze sürdürülebilir bir getiri sağlayarak mali disiplinimize katkıda bulunmak istiyoruz. Mücadele ettiği her branşta iddiası olan, sportif başarı vizyonu yüksek Antalyaspor, marka değerine katkı sunan iş birlikleriyle büyümeye devam edecek” diye devam etti.


HEM GELECEĞE HEM KULÜPLERİNE KATKI SAĞLAYACAKLAR
İş birliği açıklamasına ülkemizi derinden etkileyen depremler ve sel felaketiyle ilgili üzüntülerini paylaşarak başlayan HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu ise “Sporun ve sigortacılık sektörünün iki değerli markasının, Antalya’da bir araya gelmesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: “Bu iş birliği, ülkemizde tasarruf bilincinin kökleşmesi için yürüttüğümüz çalışmalarımızın yeni bir adımı. BES bu noktada hem bireyi hem de ülke ekonomisini koruyan, geliştiren bir tasarruf aracı. Spor kültürü ve taraftarlığın bireyleri bu kültüre yönlendirmede güçlü bir etkisi var. Taraftar kulübüne de destek olmak istiyor. Antalyaspor Taraftarları Özel Emeklilik Planı ile taraftarı motive ederek hem kendi geleceklerine hem de kulüplerine yatırım yapmalarını sağlıyoruz” diye konuştu.


18 YAŞ ALTINDAKİ GENÇLER DE FAYDALANABİLECEK
Plana dahil olan taraftarların sistemin tüm avantajlarından faydalanabileceklerinin altını çizen
Öztürkoğlu, “Devlet katkısının yüzde 25’ten yüzde 30’a çıkartılması gibi düzenlemelerle BES’in katılımcılara sağladığı fayda arttı. Uzun vadede güvenli bir tasarruf ve yatırım aracı olan bireysel emekliliğin katılımcılara getirisi de yüksek. Yeni düzenlemeler sayesinde, bu emeklilik planından 18 yaş altı genç taraftarlar da faydalanabilecek” dedi.


GÖNÜLDEN BAĞLI OLDUĞUM ANTALYASPOR İLE ÇALIŞMAK GURUR VERİCİ
Acente kanalında projenin satış süreçlerini yürütecek Mutlan Erdem Sigorta Acenteliği Genel
Müdürü ve Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mutlan Erdem de konuşmasında son dönemde yaşanan afetler nedeniyle ülke olarak derin bir üzüntü içerisinde olunduğunu belirterek, “HDI Fibaemeklilik’in müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayışını kendimize rehber edinerek taraftarlarımıza en iyi hizmeti sunacağız. Gönülden bağlı olduğum Antalyaspor için çalışmak gurur verici. Geleceği için birikim yaparken kulübümüze de kazandıracak olan taraftarımız, her zaman olduğu gibi yine bizim en büyük güç kaynağımız olacak” ifadelerini kullandı.


GÜNÜN ANISINA ANLAMLI HEDİYELER
İmza töreninin sonunda, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Av. Aziz Çetin, HDI Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu Antalyaspor forması, HDI Fibaemeklilik’i temsilen imza törenine katılan firma yetkililerine ise Nutuk kitabını hediye etti. FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

YAZARLAR
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARA
HABER ARŞİVİ

En sevdiğiniz sosyal medya platformu hangisidir?


SON YORUMLANANLAR
nöbetçi eczaneler
YUKARI YUKARI